В Україні “денацифікували” ще одного “бойового попа” РПЦ (фото)

Новини

В Україні “денацифікували” ще одного так званого бойового попа, священика із Пскова Олександра Циганова. Він потрапив під вогонь українських захисників разом із протоєреєм Михайлом Васильєвим, який пропонував жінкам більше народжувати, щоб не шкода було посилати сина на війну. Про це повідомили у Telegram-канал Псково-Печерського монастиря, передають Патріоти України.

Там зазначили, що клірик храму Олександра Невського у Пскові, військовий священик 76-ї десантно-штурмової дивізії ВДВ Циганов помер після поранень, отриманих внаслідок обстрілу у зоні “спецоперації” в Україні.

Також у пресслужбі монастиря повідомили, що на війні він виконував “священичий обов’язок щодо опікування воїнів армії Росії”.

Нагадаємо: про загибель Васильєва повідомили ще 6 листопада. Незадовго до смерті він закликав росіянок народжувати більше дітей. В РПЦ повідомили, що на війні протоєрей “виконував пастирські обов’язки”.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, коментуючи загибель російського попа, зазначив, що його “прямо таки тягнуло туди, де проливалася кров”. Васильєв був учасником “миротворчих операцій” на територіях Косова, Боснії, Абхазії, Киргизстану, на Північному Кавказі та в Сирії.

Rate article