В Росії торгують місцями у черзі на вхід до магазинів H&M, які скоро зачиняться (фото)

Новини

На сервісі оголошень Avito пропонують потрапити до московської точки мережі H&M без необхідності стояти в черзі.

В одному з відповідних оголошень зазначено, що за 500 рублів (300 грн за актуальним курсом) продається місце на початку черги. Ажіотаж викликаний влаштованою розпродажем мережею перед виходом з ринку РФ, інформують Патріоти України.

“Продам місце на початку черги в H&M. Економія кількох годин. Швидкий вхід до магазину”, – йдеться в оголошенні.

Черги до магазинів H&M у Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах Росії розтяглися після того, як вони були тимчасово відкриті для розпродажу залишків товару перед тим, як остаточно піти з Росії. “Компанія повідомляла про початок процесу 1 серпня. Тоді йшлося про те, що вона має намір відкривати магазини поступово, аби уникнути тисняви. 2 серпня відкрилися магазини в московських ТЦ – і там одразу вишикувалися довгі черги”, – розповідає BBC.

Про рішення піти з Росії в H&M повідомили 18 липня. Там зазначили, що вважають за неможливе продовжувати діяльність у РФ “у поточній ситуації”. “Після ретельного розгляду ми вважаємо неможливим, враховуючи поточну ситуацію, продовжувати наш бізнес у Росії. Ми глибоко засмучені впливом, який це здійснить на наших колег, і дуже вдячні за всю їхню важку роботу і самовідданість. Крім того, ми хочемо подякувати нашим клієнтам за їхню підтримку протягом багатьох років”, – сказала генеральна директорка H&M Group Хелена Хельмерссон.

Оцените статью
Добавить комментарий