Під час пресконференції з президентом Фінляндії у Зеленського поцікавилися, якими є “червоні лінії” України на переговорах, передає 24 Канал.
Що відповів Зеленський
Усі “червоні лінії” я вам зараз не скажу. Це довга дискусія. Головні речі – не втратити незалежність і суверенітет нашої держави. Щоб ніколи у житті Росія не мала вплив на незалежність українців,
– наголосив президент.
Також він зазначив, що не хоче з росіянами обговорювати, якою буде українська армія, бо це частина гарантій безпеки для наших людей. “Інфраструктура гарантій безпеки – важливий елемент нашої незалежності та запорука того, що війна не повернеться”, – пояснив глава держави.
Крім того, президент зауважив, що не збирається проговорювати з окупантами економічні гарантії безпеки, основною з яких для України є вступ до ЄС.
Зеленський нагадав, що тисячі людей, не лише військових, але й цивільних, перебувають у російських тюрмах. Всі вони мають бути звільнені. Також повернуті родинам мають бути тіла закатованих.
“Тимчасово окуповані території ніколи не стануть російськими”, – наостанок запевнив президент.