Усі, хт0 має дітей та 0нуків! Прочuтайте сьог0дні цю м0литву, щоб захuстити їх від усяк0го лuха

Духовна скарбничка

Молитися за дітей та онуків можна у будь-який час і навіть якщо вони зараз перебувають далеко від вас. Пам’ятайте: молитва за дітей має велику силу!

Молитва до Божої Матері перед іконою її «Виховання»

“О, Пресвятая Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм чад наших (імена), та всіх отроків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних, і в лоні матерів носимих.

Покрий їх ризою Твого Материнства, збережи їх в страсі Божому і послуху батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, щоб дарував їм все корисне для душевного спасіння.

Доручаємо їх Материнському нагляду Твоєму, бо Ти єси Божественний покров рабам Твоїм. Амінь”

Молитва Богородиці за дітей

“Пречиста Діво Маріє, Мати Божа, Яка — з волі й задуму Господніх — непорочно зачала та народила, і на благо всього світу, разом із св. Обручником Йосифом, виховала Свого Божественного Сина й Спасителя світу!

Вислухай, моя Свята Заступнице й Покровителько, мою до Нього тиху та щиру молитву і благання й упроси Його, аби Він Своєю милістю і благодаттю дав мені належної — Божої мудрости, сили й терпіння виплекати й виховати моїх дітей чесними і богобоязними людьми, щоби вони були втіхою і підтримкою мені на старість.

І всьому народові українському окрасою, і щоб щирим і чистим серцем служили Христовій Церкві та славили й хвалили величне Боже ім’я та ублажали Твої, Богородице, материнство і покору Господній волі. Амінь”

Молитви до Ісуса Христа за дітей

“Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, недостойну ра6у (ім’я). Господи, у милостивій владі Твоїй чада мої, ра6и Твої (імена). Помилуй і спаси їх, імені Твого ради.

Господи, прости їм усі гріхи вільні і невільні, скоєні ними перед Тобою. Господи, настав їх на істинний шлях Твоїх заповідей і розум просвіти світлом Христовим для порятунку душі і зцілення тіла. Господи, благослови їх у будинку, у школі, у дорозі і на кожному місці Твого володарювання.

Господи, збережи їх під покровом Твоїм святим від кулі, що летить, 0tрути, вогню, від смерt0носної виразки і марної сmерті. Господи, захисти їх від усяких видимих і невидимих вор0rів, від усякої хвороби, очисти від усякої скверни і полегши їхні душевні страждання.

Господи, даруй їм благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я, цн0тливість. Господи збільш і зміцни їм розумові здібності й тілесні сили, Тобою даровані їм, Твоє благословення на благочестиве і, якщо Тобі завгодно, сімейне життя і несороміцьке дітонародження.

Господи, даруй мені, негідній і грішній ра6і Твоїй (ім’я), батьківське благословення на чад моїх і рабів Твоїх у ранковий, денний і нічний часи імені Твого ради, бо Царство Твоє вічне, усесильне і всемогутнє. Амінь”

Оцените статью
Добавить комментарий