Україну можуть дискваліфікувати з Євробачення?: які правила порушили Kalush Orchestra закликом урятувати “Азовсталь”

Новини

Представника України на Євробаченні-2022 Kalush Orchastra можуть дискваліфікувати та оштрафувати. Своїм закликом зі сцени в прямому ефірі врятувати Маріуполь та “Азовсталь” українці, ймовірно, порушили правила конкурсу.

На офіційному сайті конкурсу у списку вимог прописано заборону на політичні висловлювання під час виступу. Також зі сцени Євробаченняне не допускаються нецензурні чи образливі висловлювання та комерційні повідомлення.  Повідомляє obozrevatel.com

Раніше українці закликали Kalush Orchastra говорити про “Азовсталь”. Музиканти одразу ж опублікували пост в Instagram, у якому закликали негайно врятувати всіх із території “Азовсталі”. Також Kalush Orchastra показали страшні кадри, на яких видно, в яких умовах живуть поранені.

“Ми просимо світових лідерів організувати екстракцію – гуманітарний коридор до третьої країни, щоб вони там перебували до кінця війни. Зараз маріупольський “Азовсталь” — це серце України. Допоможіть врятувати наших хлопців! ” – написали тоді репери.

Вчинок українців на Євробаченні вже прокоментував відомий продюсер Ігор Кондратюк. За його словами, Kalush Orchastra грубо порушили правила конкурсу. Однак це не зрівняється з тим, що переживають захисники Маріуполя та “Азовсталі” зокрема. Кондратюк назвав заклик перемогою. Також продюсер наголосив, що Євробачення не може бути поза політикою у той час, коли в Європі йде війна.

“Kalush вже переміг! Заклик “Save Azovstal!” – це грубе порушення існуючих правил Євробачення, але це не має ніякого значення для всіх, хто переживає за долю захисників Азовсталі більше, ніж за долю/місце конкурсантів з України Євробачення не може бути поза політикою під час війни в Європі!” – написал он на своей странице в Facebook.

Нагадаємо, соліст гурту Kalush OrchastraОлег Псюк після виступу звернувся до миру з проханням допомогти Маріуполю. Співак закликав врятувати “Азовсталь”, яку заблокували російські окупанти, та допомогти місту. Проте за вчинок колективу, згідно з правилами конкурсу, загрожує дискваліфікація.

Оцените статью
Добавить комментарий