Українців попередили: нові правила в’їзду до Польщі. Що потрібно знати

Новини

Стало відомо, що тепер необхідно українцям для в’їзду на територію Польщі

У зв’язку із карантинними обмеженнями різні країни регулярно змінюють вимоги до іноземців, які бажають відвідати їх країну. Українцям, наприклад, з 15 Грудня для того, щоб в’їхати в Польщу необхідно буде надати негативний тест на коронавірус, який повинен бути зроблений не раніше, ніж за 24 години до перетину КПП. Про це повідомляє iнформаційний портал “Главред“.

Повідомляється, що документ, що підтверджує відсутність коронавірусу повинен бути або польською, або англійською мовою. Одночасно з тим, при перетині кордону в українців повинен бути і документ, який підтверджує наявність щеплення від ковіда. Вимоги щодо тестів не поширюються тільки на учнів, які їдуть до Польщі для отримання освіти.

Важливим моментом є те, що вимога щодо негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген буде поширюватися навіть на вакцинованих людей. Відзначається також, що крім учнів, які отримують в Польщі освіту, негативний тест не потрібно пред’являти ще й супроводжуючим їх опікунам, а також дітям, які відвідують дитячі садки в Польщі.

Підкреслюється, що описані вище вимоги будуть пред’являтися для громадян усіх країн, які не є частиною Європейського Союзу.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий