“У Росії є кілька планів окупації”: генерал Маломуж розповів, до чого повинні бути готові українці

Новини

Про це в інтерв’ю Obozrevatel заявив керівник Служби зовнішньої розвідки України в 2005-2010 роках, генерал армії Микола Маломуж.

За його словами, насамперед Україні необхідно готуватися до атак ворога, до його наступальних операцій, у тому числі з використанням даних розвідки союзників.

“У Росії є кілька планів окупації України – через економіку, політичний і військовий. І нам необхідно бути готовими до будь – якого з них”, – попередив Маломуж.

За словами генерала, українці повинні створювати системи оборони, в першу чергу в Луганській і Донецькій областях, адже ворог поставив перед собою завдання захопити насамперед всю Луганську область, Сєвєродонецьк, потім Лисичанськ, Бахмут, а далі Донецьку область. Бійці ЗСУ розуміють, які об’єкти зараз найбільш важливі для оборони і захисту, а також створюють умови для нанесення контрударів. “Найефективніша система – це концентрація сил і засобів у напрямку головного удару і підготовка спеціальних сил, які можуть діяти з флангів і з тилів”, – пояснив генерал.

Також Маломуж підкреслив, що Україна повинна була більш ефективно підготовлена до дій ворога на Сєвєродонецькому напрямку.

“Була розвід інформація про те, що мета Путіна – захопити Сєвєродонецьк, а потім Донецьку область і вийти на адміністративні кордони двох областей”, – нагадав Маломуж.

Додамо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що доля українського Донбасу вирішується саме в Сєвєродонецьку. За його словами, місто залишається епіцентром протистояння на Донбасі.

“Захищаємо наші позиції, наносимо ворогові відчутні втрати. Це дуже жорстока битва, дуже важка. Мабуть, одна з найважчих протягом всієї цієї війни”, – заявляв Зеленський.

Оцените статью
Добавить комментарий