У Росії мешканців Білгорода та Курська закликали евакуюватися

Новини

У Росії мешканців Білгорода та Курська закликали евакуюватися, бо російські добровольці анонсували удари по військових позиціях РФ у зазначених містах. Спільну заяву Легіону “Свобода Росії”, “Російського добровольчого корпусу” та “Сибірського батальйону”.

“Обстріл України з території Білгорода має зупинитися! У зв’язку з цим ми змушені завдати вогневої поразки з військових позицій, які розміщені в містах Білгород і Курськ”, – йдеться у повідомленні.

Бійці добровольчих формувань заявили, що путінські війська завдають масованих ударів по мирних українських містах, виставляючи позиції між будинками, школами та державними установами, а внаслідок обстрілів з території Білгорода гинуть громадянські.

Російські добровольці закликали жителів Білгорода та Курська евакуюватися для уникнення жертв серед цивільних, а місцеву владу – евакуювати жителів міст Курської та Білгородської областей.

Нагадаємо, вчора, 12 березня, легіон “Свобода Росії”, РДК та “Сибірський батальйон” зайшли до Курської та Білгородської області РФ у рамках спільної операції. Зокрема, біля Білгородської області, прорвавшись на танках, просуваються за кількома напрямками.

Представник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Андрій Юсов прокоментував цю подію та зазначив, що російські добровольці, які прорвали кордон, діють автономно. Вони як громадяни Росії мають на це повне право.

Rate article