У окупантів істерика! Новий наказ: ЗСУ женуть геть з України – останній хід ворога!

Новини

Путін почав використовувати мотлох, незабаром ЗСУ витіснять ворога з України.

Для війни проти України країна-агресор Росія змушена знімати з тривалого зберігання застаріле озброєння, мотлох середини минулого століття. Окупант намагається досягти успіху, заваливши Україну трупами власних солдатів, незважаючи на катастрофічні втрати.

Глава країни-агресора Володимир Путін будує плани щодо виходу на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей, але щойно Збройні сили України отримають допомогу союзників у товарних обсягах, ситуація кардинально зміниться. Українська армія не тільки відіб’є зайняті останнім часом території, а й зможе вийти, щонайменше, на кордони зразка 23 лютого. Така перспектива можлива вже у серпні.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Владислав Селезньов. Путін встановив терміни захоплення Луганської та Донецької областей у їхніх адміністративних кордонах. Для першої – до 1 червня, для другої – до 1 липня. Першу дату російська армія вже провалила, чи є шанс у ворога досягти цих цілей далі? Що є головною перешкодою для їхнього досягнення?

– Найголовніша перешкода – це дії української армії. Путін може бажати все, що завгодно. Ми пам’ятаємо події кінця лютого цього року, коли він намагався за три дні захопити Київ та повністю взяти під контроль управління нашою державою. Але не так сталося, як гадалося.

Фактично три місяці тривають активні бойові дії, і будь-яких перспектив того, що Україна впаде, немає й близько. За ці 104 дні неодноразово путінські генерали змушені були коригувати свої початкові плани.

Наразі йдуть активні бойові дії за можливість виходу російських окупаційних військ на адміністративні кордони Луганської області. Чи добре це у них виходить? Це досить неоднозначне питання. З одного боку, 95% Луганської області перебуває під контролем російської окупаційної армії, а з іншого боку, я бачу, які сили та засоби кинула російська армія, щоб взяти під контроль Сєвєродонецьк. І поки що у них не дуже виходить.

Станом на сьогодні з урахуванням усіх сил та засобів, які залучає російська армія для захоплення цього міста, захоплено лише половину міста. Ситуація чітко прогнозується та контролюється українським Генеральним штабом та підрозділами, які тримають оборону Сєвєродонецька. Тому, навіть якщо й відбуватимуться переміщення українських військ у бік Лисичанська через Сіверський Донець, то це буде організований, контрольований та супроводжуваний процес. Це не буде хаотичний відступ.

Наш Генштаб абсолютно чітко бачить ситуацію. У пріоритеті наших генералів – збереження життя та здоров’я військовослужбовців. А територію ми відіб’ємо. Щойно ми отримаємо в товарних кількостях західне озброєння та техніку, зворотний процес буде набагато швидшим. Цілком очевидно, що західна зброя, західна артилерія значно ефективніша, ніж російська та радянська.

Втрати ворога на сьогодні становлять понад 31 тисячу військовослужбовців. Знову ж таки, є інформація про втрату морального духу окупантів. Чи залишилося у країни-агресора серйозне джерело для поповнення резервів?

– Щодо цифри 31 360, то це за попередніми підрахунками. Думаю, вони робляться з акцентом на зменшення втрат. Навіть якщо ми відштовхуємось від цієї цифри, ми повинні взяти, щонайменше, утричі більшу цифру, пов’язану з пораненими, з психотравмами, дезертирами. Тобто втрати російської армії є катастрофічними. Безперечно, вони не сприяють підвищенню морального духу. Ми чуємо це із перехоплень розмов, які проводить СБУ. Іноді у ворога настрої близькі до істерії.

Оцените статью
Добавить комментарий