У компанії Baykar підтвердили будівництво заводу безпілотників в Україні: коли він запрацює

Новини

У Турецькій оборонній компанії Baykar підтвердили, що будують завод під Києвом, який виготовлятиме безпілотники моделі TB2 або TB3. Завершити будівництво планують через 12 місяців.

Про це повідомив генеральний директор компанії Халук Байрактар в інтерв’ю Reuters на Всесвітній оборонній виставці в Ер-Ріяді. За його словами, на заводі працюватиме близько 500 людей.

“Наш завод будується. Нам потрібно близько 12 місяців, щоб завершити будівництво, а потім ми перейдемо до внутрішньої техніки, обладнання та організаційної структури”, – сказав Халук Байрактар.

У компанії Baykar підтвердили будівництво заводу безпілотників в Україні: коли він запрацює

За його словами, потужність заводу становитиме близько 120 одиниць щороку, хоч досі не вирішено, чи виробництво на українському заводі буде зосереджено на моделі дронів TB2 чи на TB3.

“Завод в Україні великий, ми плануємо працевлаштувати близько 500 людей”, – додав Халук Байрактар.

Відповідаючи на запитання, чи можуть ризики безпеки, пов’язані з війною, викликати занепокоєння для будівництва заводу, генеральний директор сказав, що плани “повністю просуваються вперед” і ніщо не може їх зупинити.

Безпілотники турецького виробництва Bayraktar набули популярності в усьому світі після того, як українські військові почали використовувати їх для знищення російської військової техніки під час повномасштабного вторгнення РФ.

Компанія Baykar підписала угоди на експорт свого безпілотника TB2 із 30 країнами світу. До них входять Україна, Ефіопія, Лівія та Азербайджан, повідомив аналітичний центр SIPRI.

blank
Rate article