У Києві жорстоко побили композитора гурту Kazka (фото)

Новини

7 листопада у столиці було скоєно напад на музичного продюсера, аранжувальника та композитора Миколу Журавльова (відомий під псевдонімом Juniko). Про це 30-річний артист розповів у себе в Instagram-блозі.

Як повідомив чоловік, невідомі напали на нього у власному під’їзді. Після жорсткого побиття він ще 12 годин їздив Києвом на обстеження, рентген та комп’ютерну томографію. Унаслідок інциденту Микола отримав перелом черепа та носа, рану на підборідді. Крім того, він поскаржився, що погано бачить одним оком.

«Кілька годин тому пройшла операція з видалення пошкоджених кісток черепа. Через місяць потрібна операція з впровадження в голову пластини», — розповів в особистому блозі Журавльов. За словами хірурга, із травмами такої тяжкості постраждалі приїжджають до лікарні вже у комі.

Варто зазначити, що композитор співпрацює не лише з українськими селебриті (група Kazka, Dilemma), а й російськими виконавцями — Ольгою Бузовою, Клавою Кокою, Ханною, гуртом «Курган & Agregat». Усіми відомий хіт Олександри Зарицької «М’ята» був написаний Журавльовим.

Хлопець у соціальній мережі оголосив про збір коштів на лікування і дав слово прийти в себе. «Обіцяю написати ще більше класної музики», — заявив Микола.

Оцените статью
Добавить комментарий

Право на слово We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications