Популярна співачка і блогер Оля Цибульська поцікавилася у шанувальників, як би вони оцінили її ефектну появу на червоній доріжці Музичної платформи України. На подив знаменитості, негативних відгуків виявилося набагато більше, ніж компліментів.

 

«оценка: снимите это немедленно», «В капронових колготках і без трусів?😱», «Ви така класна, але цей лук явно не ваш», «Жах жахливий! (((«, «На жаль, підкреслив все що потрібно приховати 😢», «Оля, Ви класна🔥 Але цей лук безглуздий) Для чого?», «така гарна дівчина, а так спаскудила свій вигляд. Стиліста треба замінити!», «Додає ваги, +5 кг», «Ви мені подобаєтеся як артистка, але не одягайте більше таких брюк», «Олічка, ви така красуня харизматична, фігурна. Ну хто вам таке одягнув???», «Мама дорогая 😮тихий ужас 😧», — писали в коментарях користувачі.

Сама Цибульська поділилася, що її наряд був зшитий брендом Рісо, власницею якого є зіркова дружина Євгена Кошового Ксенія. До слова, Кошові довіряють своєму смаку і нерідко з’являються на світських заходах в одязі власного виробництва.

 

 

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ ЗАРАЗ