У Херсоні підірвали автомобіль з місцевим колаборантом

Новини

У Херсонській області підірвали автомобіль, в якому знаходився місцевий колаборант Дмитро Савлученко. За попередніми даними, він загинув.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення українського журналіста Дениса Казанського в Telegram і російське видання ТАСС.

За даними російського видання, на місці вибуху знаходяться два обгорілі автомобілі, а сама ділянка оточена. На місці працюють вибухотехніки, які перевіряють територію.

Крім того, в результаті вибуху автомобіля вибиті вікна в чотириповерховому будинку, біля якого стався інцидент.

У 2014 році Дмитро Савлученко був активістом на мітингах за “російську весну”. Творець молодіжної організації”Нова русь”. Після окупації Херсона завідував молоддю і спортом в “адміністрації” окупантів.

За даними журналіста, Савлученко перебував у партії Віктора Медведчука.

“Можливо, його ліквідували українські спецслужби, проте не можна виключати і варіант кримінальних суперечок”, – заявив Казанський.

За його словами, на окупованих територіях йде божевільний поділ награбованого добра.

“Різні угруповання борються за вивезення краденого зерна, вигадують різні “жовті перепустки”, щоб обілечувати фермерів, мародерствують на захоплених підприємствах. Так що “парад підривів”, який зараз походить від Мелітополя до Херсона – це далеко не завжди робота СБУ. Бандити і грабіжники зараз охоче зводять рахунки один з одним, оскільки всі ці вбивства і вибухи якраз дуже зручно списувати на українські ДРГ”, – додав він.

Оцените статью
Добавить комментарий