У Держдепі США розповіли, що думають про “вибори” Путіна на окупованих РФ територіях: “Це Україна” –

Новини

США ніколи не визнають легітимність та результати “виборів” президента РФ на захоплених Росією українських територіях.
Псевдовибори президента РФ, організовані на окупованих територіях, проводяться з метою підірвати суверенітет України та її незалежність. США ніколи не визнають легітимність та результати такого “голосування”.

Про це заявив представник Держдепу Метью Міллер.

Він наголосив, що частини чотирьох областей, окупованих Росією під час повномасштабного вторгнення, а також Крим – це Україна. Міллер назвав нинішні “вибори” показухою у потьомкінському стилі, продиктованій Москвою, і не можуть відображати думку громадян України, яких змушують голосувати під дулами автоматів.

Представник Держдепу сказав також, що ця вистава вкотре показує, що РФ наплюватиме на міжнародне право, а осіб, які допомагають Кремлю порушувати суверенітет України, США притягнуть до відповідальності, зокрема, так званих спостерігачів.

Основне голосування на “виборах” президента РФ розпочалося 15 березня, воно триватиме 3 дні. На окупованих територіях України, де росіяни не змогли обладнати виборчі дільниці через бойові дії, з 25 лютого до 14 березня відбувалося так зване попереднє голосування. Комісії зі скриньками у супроводі автоматників обходили будинки людей і змушували голосувати.

Rate article