У будинок прийде біда: які речі заборонено дарувати на Новий Рік

Різне

Так уже склалося в суспільстві, що Новий рік є одним з найважливіших подій в році, яке чекають як діти, так і дорослі. І навіть знаючи, що всі новорічні чудеса вигадані, людям подобається в них вірити. І, звичайно ж, отримувати подарунки від Діда Мороза. Про подарунки” під забороною ” далі.

Можна вірити східним мудрецям чи ні, однак існує цілий перелік “небажаних” подарунків, які, за народними повір’ями або етичними міркуваннями (а часом і просто забобонами), можуть принести фінансові проблеми і забрати з дому всю позитивну енергетику. Повідомляє hyser.ua

Так, прикмета про те, що не можна дарувати гострі предмети, якими можна поранитися, існує вже багато століть. До них відносяться красиві ножі, ножиці або Універсальна бритва. Вся справа в тому, що в цьому випадку рік пройде в турботах і невдачах. А ще кажуть, що подаровані ножі, виделки та інші гострі і колючі предмети здатні принести в будинок сварки і напругу в усі сфери життя.

Крім того, заборонено дарувати дзеркало, навіть якщо вони йдуть в наборі з косметикою. Це пов’язано з тим, що стародавні люди бачили своє відображення тільки у воді, яка для них володіла самими магічними і чарівними властивостями, а дзеркало це портал в інший світ і обіцяє смерть.

Якщо ж Ви все ж запланували саме такий подарунок на Новий рік, то він повинен бути куплений не з вітрини, а з прилавка і бути в упаковці. Разом з дзеркалом рекомендується подарувати його майбутньому власнику святу воду.

Тапки, рукавички і нижню білизну. Всі ці речі людина повинна купувати собі сам, інакше можна залучити в своє життя проблеми зі здоров’ям і невдачі в особистому житті.

Рушник на Новий рік теж не входять в бажані подарунки. Вся справа в тому, що рушник завжди ставилося до обрядових предметів і обов’язково воно є невід’ємною частиною похорону. Кажуть, що якщо даруються рушники, значить, в будинку скоро будуть похорони.

На Новий Рік також не можна дарувати спиртне. Експерти кажуть, що відносини між людьми можуть швидко зіпсуватися.

Не можна на Новий Рік 2022 дарувати і посуд. Такі речі несуть в будинок один негатив, а якщо на ній виявився невеликий скол або маленька тріщина, в будинку почнуться серйозні проблеми.

Якщо ви зважилися подарувати гарний сервіз або чайний набір, покладіть кілька гривень, інакше порожній посуд несе бідність.

Оцените статью
Добавить комментарий