У боях за Україну загинув відомий воєнний журналіст Олексій Чубашев. Фото

Новини

На війні з російськими окупантами загинув офіцер, військовослужбовець та військовий журналіст Олексій Чубашев. За яких обставин це сталося і в якому районі – наразі невідомо.

Про це повідомив речник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Михайло Макарук. Чубашев був автором та ведучим медійного проекту для підтримки Збройних Сил України – програми “Рекрут UA”, колишнім керівником “Армії FM” та Військового телебачення України.

“Мега позитивний і професійний журналіст. Офіцер… Людина, яка вірила у свою справу і завжди йшла до поставленої мети”, – зазначив Макарук.

У Чубашева залишилася дружина, маленька дочка і синочок, що народився у березні.

Журналістка Яна Холодна, яка раніше керувала радіостанцією “Армія FM”, зазначила, що Олексій зробив корисного для армії своїми проектами.

“Ти був для мене не просто підлеглим. Чомусь завжди тобі приділялася більша увага. Я бачила в тобі потенціал. І ти його мав. Перше військове реаліті “Рекрут UA”. Ніколи не забуду, як ти прийшов із цією ідеєю, ти горів нею. Першими були ССО, потім десанти, потім морпіхи. Ти багато зробив корисного для армії цими проектами. Ти жив армією. Ти професійно виріс зі студії. І міг робити багато корисних речей на ТБ. Але 24 лютого ти вибрав інший шлях. Замінив камеру зброєю і пішов воювати”, – зазначила вона.

Додамо, що Чубашев закінчив Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Він також навчався у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна та у 2009 році був учасником параду до Дня Незалежності.

У 2015 році він потрапив до району проведення АТО. 28 лютого минулого року в Олексія закінчився другий офіцерський контракт із Збройними силами. Він його не продовжував і був звільнений у запас. Після звільнення із ЗСУ розвивав власні проекти. 24 лютого 2022 року повернувся до лав захисників України.

Оцените статью
Добавить комментарий