У боях за Сєвєродонецьк окупанти відчувають складнощі з переправою через річку, – ISW

Новини

Російські окупанти продовжують атаки в Сєвєродонецьку. Ворог прагне піднятися по Сіверському Дінцю через складнощі з переправою через річку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).

Як зазначається, в боях за Сєвєродонецьк окупанти одночасно прагнуть обійти українські позиції в цьому районі з флангу, щоб уникнути необхідності зустрічного форсування річки Сіверський Донець.

В ISW повідомляють, що українські військові продовжують вести маневрову оборону Сєвєродонецька і, ймовірно, зосередяться на тому, щоб завдати великої шкоди російським силам, а не намагатися утримати все місто.

“Російські війська, ймовірно, прагнуть просунутися вгору по західному березі Сіверського Дінця, щоб уникнути складної переправи через річку з боку Сєвєродонецька”, – повідомили експерти ISW.

Крім того, російські сили проводили атаки з РСЗВ і розвідувальні операції в Миколаївській області і активізують операції в Херсонській області у відповідь на недавні українські контратаки.

Також росіяни, ймовірно, намагаються посилити контроль над трасою Т0812, що пролягає по території Оріхівського і Василівського районів, для підтримки операцій на північному сході Запоріжжя – тому і перекинули туди 30 танків Т – 62.

Оцените статью
Добавить комментарий