У Білгородській області набрали полонених. ВІДЕО

Новини

“Російський добровольчий корпус”, який здійснює рейд углиб Росії, заявляє про втрати противника та взяття полонених.

Як повідомляє “Можемо пояснити”, у четвер відновилися бої російських добровольців із федераолами. За інформацією Z-воєнкорів, в районі населених пунктів Сподарюшино та Козинки застосовується бронетехніка та РСЗВ, а білгородська влада заявила про одного загиблого та шістьох поранених.

Начальник штабу “Російського добровольчого корпусу” (РДК) Олександр “Фортуна” розповів, що підрозділ знаходиться на території РФ.

“Є різні напрямки: є де на кілька кілометрів просунулися підрозділи, є на кілька десятків кілометрів”, – сказав “Фортуна”.

За його словами, операція готувалася кілька місяців, і добровольчі підрозділи мають досить велику кількість різних сценаріїв, які різною мірою готовності.

“Фортуна” стверджує, що в цій операції (на території РФ) втрат у підрозділі немає, а у російської армії вони присутні. При цьому “Фортуна” відмовився уточнити цифру, оскільки бої ще тривають.

“Але втрати є (у армії РФ) – і в живій силі, і техніці. Давайте дивитимемося динаміку і аналізуватимемо вже пізніше… Полонені є, проте про кількість поки не говоримо… Їм надано відповідну медичну допомогу, і вони передані українській стороні для поповнення обмінного фонду – стандартні процедури”, – додав військовий.

Водночас білгородський опозиційний ТГ-канал публікує кадри із полоненими федералами

Також він розповів, що місто Білгород досить близько від тієї “точки”, де знаходиться РДК. Тому з технічної точки зору цілком реально вражати об’єкти, що перебувають у Білгороді або біля цього міста, у тому числі за допомогою БПЛА та іншими засобами.

Боєць стверджує: РДК не займається терактами на території РФ, але склав список військових злочинців – тих, хто причетний до нападу Росії на Україну, і вони є законними цілями. Причому йдеться, як про високопосадовців і офіцерів РФ, які приймають ті чи інші рішення, так і розробників зброї, її постачальників і т.д.

“У нас дуже довгий список. Про багатьох із цих людей нам дуже багато відомо, включаючи їхні особисті дані. Ми над цим працюємо, агентську базу, яку ми розширюємо і масштабуємо на території Російської Федерації”, – сказав “Фортуна”.

У той же час Кремль стверджує, що втрати “Російського добровольчого корпусу” склали до 250 осіб, 16 одиниць бронетехніки, але продемонстровано лише один танк, кинутий екіпажем та дві одиниці техніки.

Rate article