У Білгороді безпілотники атакували будівлю ФСБ – над лlгвом клубиться дим –

Новини

Один із дронів, які прилетіли до “столиці БНР”, точно потрапив до будинку, де гніздяться співробітники російської каральної служби.

У зрізі, 13 березня, вранці у Білгороді було неспокійно: безпілотні літальні апарати атакували будівлю Федеральної служби безпеки країни-агресора Російської Федерації.Оглядач“.

На фото, які жителі Білгорода виставили в Інтернет, помітно, як над будинком російських “чекістів” здійнявся дим.

Чи постраждав хтось із ФСБшників у результаті цієї атаки, поки невідомо, але путінський чиновник, губернатор області В’ячеслав Гладков уже встиг відзвітувати, що “постраждалих немає”, а заразом і звинуватити в обстрілі українську армію.

Цікаво, що Гладков у своєму посту про цю атаку взагалі не згадав будівлю ФСБ, а написав, що один БПЛА вдарив “у багатоповерхівку”, а другий нібито взагалі спікував у річку. Втім, вірити цьому ставленику Москви не варто, оскільки якщо справді постраждав хтось із “чекістів”, він про це все одно не напише.

Також удар по заводу “Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез” став найруйнівнішою атакою українських дронів на російський нафтопереробний сектор за останній місяць.

Rate article