У 2022 році було багато охочих воювати, але бракувало зброї. Тепер ситуація протилежна, заявив ветеран.

Uncategorized

Втім, партнерів потрібно переконувати, що лави війська поповнюються, щоб ті погоджували постачання нового озброєння.

Дикий зробив заяву щодо мобілізації в Україні / колаж УНІАН, фото УНІАН
Дикий зробив заяву щодо мобілізації в Україні / колаж УНІАН, фото УНІАН

У 2022 році було багато охочих воювати, але бракувало зброї. Тепер ситуація протилежна: зброя є, але тих, хто готовий воювати, стає все менше. Про це заявив військовий аналітик, ветеран Євген Дикий в ефірі Вечір.LIVE.

На думку експерта, Захід має чути, що у нас є люди, щоб воювати. У такому разі партнери погодять постачання важкого озброєння.

“Партнери можуть дати нам залізо, а якщо вони уявлятимуть наскільки в нас мало людей… А, до речі, вони частково в курсі. Тому вони якраз і ставлять часто питання: “Ну, стоп, стоп. Ви від нас вимагаєте все більше заліза, а хто ним воювати буде?”. Це з їхнього боку абсолютно несправедливо. Тому що нам потрібно і люди, і залізо. І залізо – це їхня відповідальність, а люди – наша”, – сказав Дикий.дня

Експерт додав, що Україна має зброю, техніку та боєприпаси, хоч і потребує більше озброєння. Втім, у нас дедалі менше людей, кому можна дати це в руки.

Мобілізація в Україні – останні новини

Західні країни тиснуть на українську владу щодо необхідності зниження мобілізаційного віку. Зокрема, нещодавно радник президента США з питань нацбезпеки Майк Волц заявляв, що граничною межею має бути вік 18 років. Він зазначав, що таке рішення зможе сприяти стабілізації ситуації на полі бою, адже Україна має “реальні проблеми з людським ресурсом”.

Президент Володимир Зеленський наголошував, що мобілізація більшої кількості людей призведе тільки до того, що в Силах оборони буде більше солдатів без зброї. Він додав, що вважає “нечесним”, коли Захід відмовляється поставляти далекобійну зброю і ставить Україні вимогу мобілізувати молодших людей.

Rate article