“Тут українців вже нема, афроамериканці, араби, французи”: окупанту на Луганщині “привиділося”, що він воює з усім світом. Аудіо

Новини

Окупант розповів матері, що на Луганщині, куди він приїхав вбивати українців, нібито є лише іноземці. При цьому, примарився йому там майже весь світ – від Фінляндії до США.

Байки окупант озвучив у телефонній розмові. Аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки (щоб прослухати аудіо, доскрольте новину до кінця).

“Таке ставлення до народу бл*дське. Йолки-палки, взагалі. У нас один валяється ще труп, його навіть ніхто не забирає”, – почав розповідь окупант.

Він поскаржився, що їх не годують: “Командирам взагалі на*рати. Тушонки не дають, нічого не дають. Що урвемо – те й їмо. Мужики он по два дні не їдять – інший загін їсть”.

“Тут у кого виразка відкривається, у кого туберкульоз – почав тут кров’ю харкатися псковський, з яким їхав. Комбат сказав, що тут до селища кілометрів 20 їхати і від селища до госпіталю ще скількись. Каже: “Ідіть пішки”. Просто куди народ іде, я не розумію: по 50 років, по 60 мужикам – і вони щось хочуть. Вони що, на курорт сюди приїхали? Тут такі вилазки. А ми ззаду в обороні стоїмо”, – додав загарбник.

“Тут три лінії: перша лінія – це передова, якщо перша провалиться, тікають, ми тримаємося – ми на другій стоїмо. Ми, коротше, в самому пеклі. Тут між нами все літає. Вчора тут літало теж, поруч лягали міни. Думаєш, аби тільки в бліндаж не прилетів снаряд”, – продовжив він.

Окупант розповів, що він недалеко від Кремінної. “Нас оточували вчора. Думав, у ланцюжок візьмуть. Провалили оборону. Там сяяло все. А так нормально”.

''Тут українців вже нема, афроамериканці, араби, французи'': окупанту на Луганщині''привиділося'', що він воює з усім світом. Аудіо“Тут українців уже немає: афроамериканці, араби, французи, канадці, Фінляндія, американці”, – висловився загарбник.

Мати відразу підхопила: “Так-так, вся Європа, показували вчора”.

“Тобі привезти вухо афроамериканця, мамо?” – видав представник армії, яка приїхала здійснювати геноцид у нашій країні.

Оцените статью
Добавить комментарий