Цимбалюк розповів, як Скабеєва “ганьбить президента Росії”: “Олю, тебе виженуть з роботи” –

Новини

Журналіст Роман Цимбалюк іронічно відгукнувся про чергові спроби пропагандистки Скабеєвої очорнити Зеленського.

Російська пропагандистка прокоментувала фото із засідання Ставки в Україні, де Зеленський дивиться у вікно. Скабеєва спробувала донести росіянам думку, що президент України боїться РФ і тому живе в очікуванні прильоту російських ракет. Роман Цимбалюк виявився більш спостережливим та показав іншу сцену, яка демонструє, що у страху живе не Зеленський, а Путін.

Думку Романа Цимбалюка можна дізнатися із відео на каналі YouTube.

Роман Цимбалюк показав уривок із програми Скабеєвої, де вона каже наступне: “Президент Зеленський прямо зараз проводить засідання, яке в них в Україні називається “Ставка”. На фотографії видно, як Зеленський дивиться у вікно, мабуть, вдивляється, чи не летить російська ракета”.

Потім український журналіст висловився про побачене: “Олю, тебе виженуть з роботи, з російського телебачення за те, що ти ганьбиш президента Росії. Саме так, саме цим вона займається”.

На РосТВ показали как Украина планирует освобождение российских НПЗ (со ЗВУКОМ)

Після цього Роман Цимбалюк пояснив, що він має на увазі під сказаним вище: “Згадаймо, як учора Путін проводив засідання Ради безпеки РФ. Якщо подивитися на відеоряд, то що ми бачимо? Сидить Путін у приміщенні без вікон, нікого довкола нього немає. Він спілкується зі своїми “міньйонами” по “Скайпу”. Сидить у закритому приміщенні та “нічого не боїться”. Тепер дивимося на це фото: Зеленський із найвищим військово-політичним керівництвом сидить у центрі Києва. Зеленський вказує, які нафтопереробні заводи треба спалити насамперед і дивиться мрійливо у вікно. Що виходить? Хто тут трусишка?

Rate article