Ця молитва до Святого Обличчя Ісуса за спасіння душ, була написана рукою моєї бабусі у її молитовнику, який завжди лежав на тумбі біля ліжка. Ці слова наділені неабиякою силою! Прочитайте її до Великодня, щоб Господь пробачив всі гріхи!

Духовна скарбничка

Молитва до Святого Обличчя Ісуса за спасіння душ, була написана рукою моєї бабусі у її молитовнику, який завжди лежав на тумбі біля ліжка. Ці слова наділені неабиякою силою! Прочитайте її до Великодня, щоб Господь пробачив всі гріхи!

Молитва до Найсвятішого Обличчя Господа Ісуса.О Ісусе, Спасителю мій, знову з гріховним обличчям звертаюся до Тебе. Я віддаю Тобі в Непорочному Серці Пресвятої Твоєї Матері поклоніння Ангелам і всім святим, як аромат ладану, і прошу Тебе, найпокірніше, силою Твого Найсвятішого Обличчя гідного відновлення в мені і в усіх людях, Твій образ, який так спотворили наші гріхи.

О немислима Божа доброта за невимовну Розп’яту Любов, за нескінченне Милосердя, я довіряю Тобі!

Вічний Отче, я приношу Тобі болісне Святе Обличчя Твого Улюбленого Сина як нескінченну компенсацію та викуп за наші гріхи.

Вічний Отче, я пропоную їх тобі, щоб полегшити твій святий гнів на нас, грішних. Пам’ятай, що це Обличчя невимовно страждало і несло колючки наших гріхів, щоб задовольнити Твою Справедливість. Подивися на ті Божественні рани! Вони постійно плачуть, і разом з ними я теж хочу плакати: милість, милість, милість для грішників! Амінь.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Оцените статью
Добавить комментарий