Цедра лимона може зняти біль в суглобах!

Новини

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Біль у суглобах може бути викликана травмою і вплинути на зв’язки, хрящі і кістки в суглобі. Є багато ознак і симптомів, таких як почервоніння, набряк, кульгавість, втрата руху суглоба і слабкість.

Іноді біль стає настільки нестерпним, що люди тягнуться до безрецептурної медицини, щоб полегшити її. Але є природне рішення, і ви будете здивовані, дізнавшись, що воно настільки просте, що з цього моменту ви будете використовувати його кожен раз, коли відчуваєте таку біль.

Лимон багатий вітамінами і мінералами, багатий вітаміну A, C, B1, B6, калієм, магнієм, пектин, фосфором, кальцієм. Але мало хто знає, що не тільки мякоть лимона корисна, але і цедра цього цитрусового плоду має великі переваги для вашого здоров’я.

Шкірка лимонної цедри є потужним антисептиком і володіє протизапальними властивостями, які заспокоюють біль нерва і кровоносні судини. Крім того, це дуже ефективний спосіб полегшити біль в суглобах і зменшити больові відчуття.

Таким чином, є два основних способи вилікувати біль в суглобах, використовуючи лимонну шкірку.

По-перше, вам потрібно натерти шкірку лимона, переконайтеся, що ви натираєте тільки жовту частину.

Нанесіть її на проблемні ділянки і закріпіть бинтом.

Ви повинні залишити її діяти протягом декількох годин і дозволити лимонної цедрі зробити свою магію.

У другому випадку вам знадобляться:

– 2 лимона;

– оливкова олія;

– листя евкаліпта.

Все, що вам потрібно зробити, це очистити лимон і покласти шкірку в банку і повністю залити їх оливковою олією.

Потім покладіть листя евкаліпта, закрийте банку і дайте настоятися протягом двох тижнів. Коли суміш буде готова, увібрати в неї марлю, помістіть на уражену ділянку і накрийте пов’язкою.

Для досягнення найкращих результатів бажано виконувати процедуру щоночі перед сном, щоб у вас залишалося більше часу на те, щоб засіб діяв.

джерело

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий