Користувачі в Мережі також стверджують, що після кадрів повені в пустелі вони бачили все і зазначають, що ця природна катастрофа може бути поганим знаком:
«За повір’ям, це знак апокаліпсису», «Пустиню розмило, жесть», «Повінь у пустелі, тепер ми бачили все», «Земля нас зітре нафіг, ми дістали її», «Судний день?».
Нагадаємо, що сильні дощі також обрушилися на Італію. Внаслідок зсуву, викликаного зливами, на острові Іск’я неподалік Неаполя загинули щонайменше семеро людей. Потік бруду та сміття, що досяг узбережжя, повалив дерева і потяг за собою в море десятки автомобілів.
«Ми почули гуркіт приблизно о третій ночі, потім зійшов перший зсув, за ним близько п’ятої години ранку пішов другий. Це було жахливо», – розповідали місцеві жителі.