“Це не смішно вже”, – ведуча російського каналу підняла паніку у прямому ефірі через плани Путіна

Новини

Поки Путін малює собі на “виборах” перемогу з результатом майже 90%, як у Кім Чен Ына, його придворні пропагандисти все більше турбуються, заявив Денис Казанський.

У своїх виступах Путін вже цілком відкрито припускає можливість війни з НАТО найближчими роками. Але така перспектива зовсім не надихає Z-патріотів та пропагандистів, які в глибині душі розуміють, наскільки вони забрехали про свою “велич” і “могутність”.

Ведуча “Першого каналу” РФ не витримала дичини, яку несуть її колеги, і почала обурено кричати, що висміювати лідерів країн Заходу просто безглуздо, бо вони дають Україні зброю, яка ефективно працює та винищує російських військових.

Про це розповів журналіст та блогер Денис Казанський на своєму YouTube-каналі.

За словами Z-провідної, “Це не смішно вже”. І можна скільки завгодно глузувати з Макрона, але при цьому його літаки літають. “Він же ідейний. Ми хихикаємо, а він війська введе, і наші діти вмиратимуть”,
– панічно вигукнула путіністка. Також вона заявила, що “Ворог сильний і нічого він не гнuє і не руйнується”.

У зв’язку з цим Денис Казанський вирішив дати подібним панікерам з РФ дуже дієвий та ефективний рецепт, завдяки якому “хлопчики” більше не гинуть. “Вам досить просто дати Україні спокій. Ви просто виметаєтесь з України. Це ж очевидно. Виводьте свої війська з території чужої держави і тоді, відповідно, ніхто не гине”, – сказав журналіст.

Крім того, експерт наголосив, що тривожно і на інших російських державних каналах. Зокрема, на “НТВ” у студії визнають, що в результаті вступу Швеції до НАТО Балтійське море виявилося фактично заблокованим для РФ, це створює реальні труднощі та ризики для області Калінінграда.

Rate article