“Це аномалія”: на фронті сталося щось дуже примітне, експерт розкрив подробиці

Новини

На полі бою в Україні сталася подія, яка демонструє, що ситуація для окупантів є дуже плачевною.

Як повідомили у російських пабликах, на війні проти України загинув командир 31 Ульяновської десантно-штурмової бригади полковник Андрій Кондрашкін.

31-а бригада, якою командував Кондрашкін, брала участь у всіх найбільших битвах війни, починаючи з десанту до аеропорту Гостомель. За деякими даними, зараз бригада знаходиться під Бахмутом, під керівництвом Кондрашкіна вона повинна була відбити атаку ЗСУ на південь від Андріївки.

Однак кондрашкін був ліквідований, як і ряд опорних пунктів 31-ї десантно-штурмової бригади. Нагадаємо, про звільнення села Андріївка ЗСУ повідомили 15 вересня.

Як зазначає ізраїльський військовий журналіст Сергій Ауслендер, це далеко не перший російський комбриг, який загинув на цій війні і взагалі, кількість убитих старших офіцерів перевищує всі можливі межі та норми.

«Загибель комбрига на війні – це аномалія. За ідеєю він повинен перебувати в оперативному тилу на командному пункті і керувати діями з’єднання. Те саме стосується комдивів, командармів і так далі. Це свого роду, піраміда — основа якої — ділянка фронту, довірена цій бригаді, а верхівка — КП командування.

Перебувати у передових порядках командир може лише під час наступу, в обороні – ні. Але! Українські «Хаймарси» дістають углиб на 70-80 км. Так далеко КП бригади перебувати не може, втрачається управління військами. На передньому краї він може бути, якщо все йде дуже погано і треба керувати військами вручну», – пояснив Ауслендер у своєму телеграм-каналі.

Rate article