Три рослини, які можна ще садити в липні, і встигнути зі6рати врожай

Новини

Червень вже майже закінчився, але роботи на городі продовжуються. В липні можна посадити ще 3 культури, з яких у вересні вже можна буде зібрати гарний врожай.

Редис.

Дуже популярна культура. Збирати врожай можна вже за 25-30 днів після посадки. Вона швидко росте та має короткий вегетаційний період. Стійка до хвороб та дає врожай декілька разів на сезон. Насіння висаджують на 1-1,5 см завглибшки, дотримуючись дистанції 2-3 см. Грядка має бути в півтіні. Полив проводиться регулярно, щоб коренеплоди не були гіркими.

Листовий салат.

Культура, яку можна висаджувати влітку. Вона стійка до стрілкування, має короткий вегетаційний період та стійка до спеки. Салат можна вирощувати на балконі. Насіння висаджують на 0,5-1 см завглибшки з інтервалом в 15-20 см. Ґрунт має бути пухким та вологим. Салат краще росте на добре освітленій ділянці, але в спеку його слід захищати від прямих сонячних променів.

Броколі.

Гарно росте влітку та дає врожай у вересні. Не вимагає особливих умов вирощування. Насіння висаджують на 1-1,5 см завглибшки з інтервалом 40-50 см. Броколі краще росте на сонячній ділянці у вологому ґрунті. Полив здійснюється регулярно, але вода не повинна застоюватися. Через 60-70 днів після посадки культура дає врожай.

Rate article