Після потепління, яке триватиме лише кілька днів, в Україну повернуться сильні морози.
У найближчі дні в країні очікується короткочасне підвищення температури, але вже невдовзі воно зміниться відчутним похолоданням.
Потепління розпочнеться у п’ятницю, 14 лютого. Морози послабшають лише на два дні, а потім повернуться з новою силою. «14-15 лютого в Україні прогнозується нетривале потепління. Проте вже 16-го температура знизиться до -12…-6°С вночі, а в Карпатах може впасти до -20…-18°С», — повідомив синоптик.
Про тимчасове послаблення морозів також повідомляє Укргідрометцентр. Потепління супроводжуватиметься опадами. Циклон прийде із заходу: у п’ятницю охопить східні області, а в суботу пошириться на центр, північ, південь та схід країни. Очікується значна кількість снігу та мокрого снігу.
У неділю, 16 лютого, температура різко знизиться. Найсильніші морози вдарять по північному сходу та півночі України, тоді як на півдні буде значно тепліше.