Тримають оборону у нелюдських умовах: з’явилися нові фото захисників з “Азовсталі”

Новини

Вже 80 днів захисники Маріуполя тримають оборону в місті, на яке Російська Федерація спрямувала всю свою лють, ненависть до України і яке практично стерте з лиця землі російською артилерією, авіацією та ракетами. Попри значну перевагу рашистів у живій силі та техніці, в умовах повної блокади, без поповнення боєкомплекту, провізії та медикаментів, незламні воїни продовжують стояти не на життя, а на смерть на останньому українському форпості Маріуполя – заводі “Азовсталь”.

Повідомляє obozrevatel.com

Звідти, з епіцентру пекла, на яке перетворили рашисти мирне квітуче ще нещодавно місто, воїни продовжують передавати фото героїв-захисників. Аби українці знали в обличчя тих, хто проявив позамежну сміливість і любов до України та рідного народу.

Серед захисників на “Азовсталі” – бійці найрізноманітніших силових структур України. Збройні Сили України, Служба безпеки, Державна прикордонна служба, Національна гвардія, Сили територіальної оборони, Національна поліція – тут є воїни звідусіль. Усіх їх, і захисників і захисниць, єднає одне: любов до України та вірність українському народові.

У надтяжких умовах – під постійними обстрілами та бомбардуваннями, безперервними штурмами з застосуванням авіації та бронетехніки ворога, практично без їжі та боєприпасів, змучені, виснажені та поранені – вони знаходять у собі сили не тільки давати відсіч рашистам, але й посміхатися.

І показувати усьому світові взірець мужності.

Серед захисників “Азовсталі” – чимало прикордонників.

Пліч-о-пліч з прикордонниками проти ворога стоять і захисники з Нацполіції.

Національна гвардія України представлена на “Азовсталі” величезною кількістю героїв – як чоловіків, так і жінок.

Нагадаємо, тільки поранених тут, за попередніми даними – близько 600. Частина – у дуже тяжкому стані. І допомогти їм медики “Азовсталі” практично не можуть: у них давно закінчилися найнеобхідніші медикаменти.

Тож, як розповідав українським ЗМІ заступник командира “Азова” Святослав Паламар, практично кожного дня хтось з поранених героїв іде у кращі світи. Також воїни змушені розтягувати мізерні запаси харчів, адже вже дуже давно їм ніхто нічого не може постачати.

Наразі Україна веде переговори про евакуацію 60 людей з “Азовсталі”, йдеться насамперед про найтяжчих поранених та медиків. Однак перемовини з Росією з цього приводу, за словами міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, просуваються дуже тяжко.

При цьому, за оцінками гендиректора “Азовсталі”, на території заводу досі залишаються не лише захисники, а й близько 100 цивільних. У них вже практично закінчилися харчі, а пити людям доводиться технічну та дощову воду.

Оцените статью
Добавить комментарий