Третьої світової не буде: Зеленський зробив потужну заяву на церемонії “Золотий глобус”

Новини

Третьої світової війни не буде, це не трилогія. Україна зможе зупинити російську агресію.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відеозвернення президента Володимира Зеленського до глядачів церемонії вручення кінопремії “Золотий глобус”.

Відомо, що виступ глави держави оголосив знаменитий американський кінорежисер, продюсер, актор і друг України Шон Пенн, а глядачі підтримали виступ Зеленського гучними оплесками.

“Друга світова війна ще не закінчилася, але ситуація змінилася, всі знали, хто переможе. Попереду були ще битви і сльози, саме тоді з’явилася премія “Золотий глобус” для вшанування найкращих виконавців 1943 року… Зараз 2023 рік, війна в Україні ще не закінчилася, але ситуація змінюється”, – заявив Зеленський.

Своєю чергою президент акцентував, вже зрозуміло, хто саме переможе у цій війні. Він зазначив, що боротьба України проти вторгнення Росії символізує “боротьбу за право нових поколінь дізнаватися про війну лише з фільмів”.

“Попереду ще битви і сльози, але тепер я точно можу сказати, хто найкращий минулого року, це ви. Вільні люди вільного світу. Тих, хто об’єднався навколо підтримки вільного українського народу в нашій спільній боротьбі за свободу… Третьої світової війни не буде, це не трилогія. Україна припинить російську агресію на нашій землі“, – підкреслив Зеленський.

Оцените статью
Добавить комментарий