”Тpynu досі вuносимо”, – Z-військор Калашніков “приземлuв” росіян з приводу Авдіївки

Новини

Битва за Авдіївку вартує російської армії колосальних жертв, про повне захоплення міста говорити ще дуже рано, запевняє Z-воєнкор Максим Калашніков.

Кремлівська пропаганда даремно розганяє переможні настрої щодо Авдіївки. Про повне захоплення українського міста поки що говорити зарано, бої йдуть у передмісті.

Про це написав у своєму блозі ультраправий російський Z-військор Максим Калашніков, повідомляє Диалог.UA.

Він закликав росіян “не вірити телевізору”, який обіцяє, що з дня на день Авдіївка буде захоплена армією РФ. Російські війська змогли проникнути лише на околицю міста.

Битва за передмістя Авдіївки продовжується… Плацдарм в Авдіївці отримано. Хрінова, але вибирати не доводиться. Цей дався ціною сотень життів – трупи досі виносимо, добре, холод був“, – пише Калашніков.

Насправді втрати російської армії за 3 місяці великого наступу він сильно применшує. Йдеться про тисячі ліквідованих окупантів на цій ділянці фронту. Журналісти The Telegraph відзначали, що за допомогою відео БПЛА нарахували трупи понад 100 російських військових на дуже невеликій ділянці фронту під Авдіївкою. Ці гниючі тіла росіяни навіть не намагаються евакуювати.

Загалом, зазначив Калашніков, під Авдіївкою для росіян найбільше неприємностей завдають ударних дронів ЗСУ. Кількість БПЛА у росіян на цій ділянці різко скоротилася після того, як ЗСУ завдали дуже успішного удару по угрупованню Судоплатова під Іловайськом, який спеціалізувався саме на безпілотних системах.

Щодня прилітають по 4-5 “подарунків” на кожну з позицій, завдаючи руйнації, поранення та смерті. У нас же дронів кілька штук, і ми змушені їх економити… Воюють лише підрозділи, які мають спонсори для купівлі безпілотників та засобів радіоелектронної боротьби. Інші підрозділи – просто потенційні вбuті та поранені. Танки за мільярди більше не кермують. Рулять дронu за 500 доларів“, – пише Калашніков.

Rate article