Теpміново! Пoчалося! Легіон “Свoбода Рocії”, РДК та Сибіpський бaтальйон почали CВО на росії. Ідуть зaпеклі бої ВІДЕО

Новини

Легіон “Свобода России”, РДК та Сибірський батальйон увійшли в Курську та Бєлгородську області РФ в рамках спільної операції, – Ілля Пономарьов

“Прикордонна Лозова Рудка у Бєлгородській області повністю під контролем сил визволення, – пише він. – Наразі в Тьоткіно Курської області триває стрілецький бій”.

Цю інформацію підтверджують і росіяни.

На кордоні помічено кілька озброєних груп на пікапах, також на підході до кордону виявили танки.

Іде бій.

“Свергнуть преступный диктаторский режим в РФ мирно не получится. Его можно устранить лишь с оружием в руках. Этой ночью мы начали выполнение обещания. Идут ожесточенные бои на территории РФ”, – Сибірський батальон

Тим часом у бєлгородському селищі Горьківський , де була помічена техніка ЗСУ, немає світла та перебої зі зв’язком.

Також, за даними місцевих пабліків, селище закрито на в’їзд та виїзд.

Легіон «Свобода Росії» заявив, що перетнув кордон та «йде» на російські вибори, аби «звільнити росіян від бідності, страху та диктатури терористичної організації, яка захопила владу».

У Сибірському батальйоні заявили, що диктаторський режим «можна прибрати лиш зі зброєю в руках».

«Легіон “Свобода Росії” та Сибірський батальйон діють як самостійні структури та організації, які складаються з громадян РФ, і відповідно, перебувають у себе вдома.

Вони виконують свої суспільно-політичні задачі і програми. Ймовірно, мова йде про спільну операцію цих підрозділів», — прокоментували Суспільному в ГУР України.

Rate article