“Ситуація вимагає негайного вирішення”, – військові експерти оцінили становище ЗСУ в Авдіївці.

Новини

З кожним днем ​​загроза військового котла для ЗСУ в Авдіївці збільшується, оскільки на цій ділянці фронту (як і на інших) не вистачає особового складу та снарядів.

Ситуація в Авдіївці для ЗСУ на сьогодні є критичною. Про загальний казан поки що рано говорити, але його загроза з кожним днем ​​збільшується. Ворог проривається з півночі, намагаючись продавити нашу оборону, з півдня ж виявляє менше активності, бо там українські війська тримаються краще.

Про це розповів полковник запасу ЗСУ Олег Жданов в інтерв’ю для YouTube-каналу “Фабрика новин”.

За словами військового експерта, існують також загрози часткових оточень наших військ, принаймні останню добу показали, що подібна небезпека є цілком ймовірною на південному сході Авдіївки.

“Ситуація критична і вимагає негайного рішення: або посилення військ, якщо є резерви, або рішення про виведення наших військ через загрозу оточення в самій Авдіївці”, – заявив Жданов.

У свою чергу, ветеран російсько-української війни, екс-командир роти батальйону “Айдар” Євген Дикий також відзначивщо нашим бійцям все складніше триматися в Авдіївці через дві ключові проблеми: це дефіцит людей і дефіцит снарядів. Перша проблема – вина виключно тилової України, а друга – виключно Дональда Трампа та його поплічників.

“В Авдіївці ці дві проблеми зливаються в одну. Ми знаємо, що туди поїхали серйозні та значні підкріплення. Чи впораються вони за умови, що снарядів немає, подивимося. Але, однозначно, буде спроба перелому ситуації шляхом введення свіжих сил”, – сказав Дикий.

Нагадаємо, військовий журналіст Богдан Пападін озвучив неприємну правду про Авдіївку: “Там справді залишилося кілька сотень метрів”.

Rate article