Сирський вперше після призначення Головкомом ЗСУ звернувся до України: “Тільки зміни”

Новини

Новий Головком ЗСУ Олександр Сирський звернувся до українців уперше після призначення.

Новий Головнокомандувач української армії генерал-полковник Олександр Сирський заявив із приводу свого призначення.

Воно було опубліковано на офіційному каналі Головкому Telegram 9 лютого.

У першій частині тексту він говорив про свою службу як командувач Сухопутних військ ЗСУ та угрупування військ “Хортиця”. Генерал подякував побратимам, з яким воював пліч-о-пліч, захищаючи Україну від російської агресії.

Друга частина тексту стосувалася його планів на новій посаді Головного комітету ЗСУ. Він зазначив, що має намір зайнятися детальним плануванням подальших кроків України у війні, забезпеченням підрозділів на фронті всім необхідним, ротацією та іншими гострими питаннями.

Життя та здоров’я військовослужбовців завжди були і будуть головною цінністю Української армії… Впровадження нових технологічних рішень та масштабування успішного досвіду як, наприклад, використання безпілотників, сучасних засобів РЕБ – один із майбутніх векторів здобуття перемоги у нашій визвольній війні. Тільки зміни та постійне вдосконалення засобів та методів ведення бойових дій дадуть можливість досягти успіху“, – йдеться у зверненні Сирського.

Він також закликав Україну до єднання заради спільної перемоги.

Зазначимо, що відставка з посади Головкому ЗСУ Валерія Залужного спричинила гостру реакцію української громадськості. Генерал має величезну довіру як військових, так і простих громадян. І рішення президента про його зняття з посади українці здебільшого сприйняли болісно.

Раніше Федоров відреагував на гучне рішення Зеленського щодо Залужного.

Також Зеленський перерахував завдання, які стоять перед новим керівництвом ЗСУ.

Rate article