США планують передати Україні запчастини для літаків та безпілотники Phoenix Ghost

Новини

У Міністерстві оборони США заявили, що мають намір забезпечити українську армію необхідними запчастинами для військових літаків радянського і українського виробництва. Крім того, Україна може розраховувати на нову партію безпілотників Phoenix Ghost.

Про це повідомив представник Пентагону під час брифінгу у п’ятницю, 29 липня. За його словами, БПЛА українські військові можуть отримати вже у серпні.

Посадовець зазначив, що система Phoenix Ghost була представлена ​​Україні ще на ранніх етапах війни. ЗСУ ще мають деякі безпілотники серед тих, що Вашингтон вже передавав.

“Так що ця наступна партія, на яку ми щойно уклали контракт через Ініціативу сприяння безпеці України, почне постачати системи у серпні. Мета полягає в тому, щоб переконатися, що, коли їм знадобляться ці системи, вони їх матимуть. Таким чином, ми зможемо забезпечити регулярне постачання в майбутньому”, – наголосив він.

Також Вашингтон закупить для України запчастини для літаків радянського виробництва.

“Українці експлуатують літаки радянського типу, і ми дійсно залучені до зусиль із закупівлі значної кількості запасних частин для цих літаків, щоб ми могли підтримувати українців у повітряному бою”, – додав представник Пентагону.

Оцените статью
Добавить комментарий