США не бачать ознак дипломатичного врегулювання війни в Україні – Держдеп

Новини

У Державному департаменті США вважають, що переговори України та країни-агресора Росії щодо закінчення війни відновити найближчим часом не вдасться. Нині немає жодних ознак того, що РФ вестиме добросовісний діалог.

Про це сказала помічниця держсекретаря США з питань Європи і Євразії Карен Донфрід у середу, 8 червня, передає Укрінформ. За її словами, Вашингтон усе ж дотримується позиції про те, що війни завершуються за столом переговорів.

“Але я думаю, що цей стіл переговорів, на жаль, не є питанням близького часу”, – зазначила американська посадовиця.

Вона також сказала, що коментар президента США Джо Байдена про те, що дипломатія завершує війни, є дуже важливим.

“Він процитував президента Зеленського, який сказав, що зрештою ця війна буде завершена дипломатичним шляхом”, – зауважила Донфрід.

Помічниця держсекретаря США наголосила, що Вашингтон продовжить працювати над тим, щоб посилити позиції України перед переговорами з країною-агресоркою. За її словами, Білий дім повністю підтримує право української держави бути вільною й незалежною.

“Боротьба України – це наша боротьба. Це боротьба всіх нас за демократію і свободу. Тож ми триматимемо курс разом із народом України, бо розуміємо, що свобода не дається задарма”, – підсумувала Донфрід.

Оцените статью
Добавить комментарий