США готуються до відкриття за кордоном заводів з виробництва критично важливої ​​зброї для України – WSJ

Новини

Перший такий завод розпочне роботу в Австралії і вироблятиме ракети для РСЗВ.
Військова підтримка Сполученими Штатами України та Ізраїлю збільшила попит на озброєння, який американська військова промисловість не завжди може задовольнити сповна. З метою нарощування обсягів виробництва, Вашингтон планує відкрити в союзницьких країнах заводи, на яких випускатиметься критично важлива зброя.

Про це пише The Wall Street Journal.

Перший такий завод розпочне роботу в Австралії та вироблятиме ракети для РСЗВ HIMARS. Збільшення виробництва підвищить здатність американської сторони відправляти більше ракет Києву.

Підприємство буде відкрито на австралійській військовій базі “Корпус 215”, розташованої на околиці Сіднею.

Згідно з планом, компанія Lockheed, яка виробляє GMLRS тільки на одному заводі в американському Камдені, найме австралійських інженерів і направить їх на це підприємство, щоб вони ознайомилися з виробничим процесом. Потім ракети у напівзібраному вигляді направлятимуться на австралійський завод для остаточного складання.

Очікується, що перша партія близько 10 GMLRS, зібраних на підприємстві в Австралії, буде випробувана до кінця наступного року, а вже до кінця 2030 року Австралія повинна виробляти тисячі ракет щорічно.

У матеріалі наголошується, що Білий дім намагається збудувати лінії з виробництва критично важливого озброєння за кордоном, хоч це й непростий процес.

За інформацією журналістів, зазначені ракети можуть увійти до наступного американського пакету військової допомоги для Києва.

Rate article