“Сподівався на 50 тисяч, але дулю з маком”: Павло Зібров розсекретив розмір своєї пенсії

Новини

Народний артист України Павло Зібров в інтерв’ю програмі 33 запитання від Люкс ФМ також розповів, які новини про себе зустрічає в Інтернеті, передають Патріоти України.

«Пишуть, що я фарбуюся, омолоджуюся, роблю операції, ботокс колю. Операції не роблю, а ось ботокс трохи є. Якби не робив, то були б глибокі зморшки. Все ж таки вік», — зізнався артист.

За словами Зіброва, у нього зараз мало корпоративів. «Люди стали менше гуляти», — сказав співак. Артист розсекретив розмір своєї пенсії й зазначив, що служив в Афганістані. «Думав буде 50 тисяч, ну дулю з маком. Пенсія 7500 гривень. Є заначка на подарунки. 1000 доларів має бути обов’язково. Десь під подушкою. Моя справа заробляти гроші, а Марина (дружина) рахує. Зараз відкладати не виходить. Багато волонтерської роботи», — розповів Зібров.

Співак відповів, чи заможна він людина: «Безумовно. Для життя у мене є все: житло, дача, машина, сім’я, театр, друзі, комерційна робота. Я відносно багата людина». Зібров також додав, що хотів би записати дует із Тіною Кароль.

Rate article