Соколова: Ніколи не думала що таке скажу, але зараз справи у співачки Руслани напевно кепські з грошима

Новини

Фото зі сторінки Яніни Соколової

Про те, що Руслана Лижичко співпрацює зі злочинним угрупованням, яке «вкрало 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів», на своїй сторінці у Facebook заявила відома ведуча Яніна Соколова.

— Ніколи не думала, що таке скажу.

Я виросла на її піснях, розділяла її сльози під час майдану  і навіть згодом закрила очі на чутки про її співпрацю з олігархами.

Але зараз справи у співачки Руслани напевно кепські з грошима, бо як інакше пояснити, що Руслана стала ширмою злочинного угруповання двох маргінальних босів , які за останні 10 років вкрали 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів, – йдеться у повідомленні.

За словами Яніни Соколової, Руслана ходила на українські канали, де виступала за недопущення ухвалення закону №5572.

— Якщо закон ухвалять, то кожен музикант буде отримувати стільки роялті за власні пісні, скільки заробив. Написав 10 хітів на місяць, які розривають радіо і ресторани, отримуєш відповідно. Не написав нічого путнього за останні десять років як Руслана, отримуєш менші гроші за старі хіти.

Все чесно. А головне гроші розподіляються авторами, а не випадковими бізнесменами, які дають «на лапу» Русланам копійки, бо хоч щось, а в решти крадуть, бо система розподілення до сьогодні працювала підкилимно, – написала Яніна Соколова та додала фотоколаж, на якому Руслана Лижичко, а позаду неї Олександр Нікін та Олег Долинський.

Першого раніше затримали на хабарі у готелі «Київ» біля Верховної Ради.

— Він намагався дати хабар у 100 тис. $ депутату від слуг Санченку, щоб закон №5572 не був ухвалений. Не вийшло.

Другий – бізнес-партнер Нікіна. Того, що хабар давав.

Всі троє: Руслана, Нікін, Долинський – партнери злочинного угруповування, – переконана Яніна Соколова.

Радіо Трек: НОВИНИ

Оцените статью
Добавить комментарий