“Скоро буде перелам”: окупанти після невдачі змінили тактику в Чорному морі

Новини

Про це, як пише Politeka.net, повідомив спікер Одеської ОВА Сергій Братчук.

За його словами, окупанти, десь переважаючі у особовому складі і засобах вийни, відтісняють українських бійців, але це не бігство.

«Це відступ на більш укріплені позиції. Звичайно, стратегічного контрнаступу з боку наших збройних сил поки що немає і поки що бути не може. На те є певні причини. Але не забувайте найголовніше, що сьогодні саме наші українські командири, наші генерали і офіцери визначають місце боїв та місце битви, щоб переважати противника у недалекому майбутньому. Скоро будет перелам, це відчувається», – підкреслив Братчук.

Додамо, що у свою чергу ВМС ЗС України повідомляють, що у результаті активних дій українських захисників по ураженню морських сил противника, корабельне угруповання чорноморського флоту рф було відкинуто від українських берегів на відстань більше сотні кілометрів.

«Намагаючись відновити контроль над північно-західною частиною Чорного моря, противник був змушений змінити тактику: розгорнув в Криму та у Херсонській області берегові ракетні комплекси «Бал» та «Бастіон»; перекидає додаткові сили на острів Зміїний», – йдеться у повідомленні.

Оцените статью
Добавить комментарий