Експерт зазначив, що передумов для різких стрибків курсу валют немає.
На світовому валютному ринку ситуація залишається напруженою, але контрольованою. Долар не втрачає статусу базової світової валюти, але спостерігається зростання інтересу до альтернативних активів. unian.ua
Директор департаменту фінансових ринків та інвестиційної діяльності “Глобус Банку” Тарас Лєсовий зазначив у коментарі УНІАН, що передумов для різких стрибків курсу валют в Україні поки що немає, попри ситуацію в світі.
За його прогнозом, з 16 по 22 лютого курс долара в Україні буде знаходитися в межах 42,75-43,25 гривні на міжбанку і 42,5-43,5 гривні на готівковому ринку.
Таким чином, 100 доларів в гривнях будуть коштувати в цей період 4250-4350 гривень, а 1000 доларів в гривнях обійдуться в 42500-43500 гривень.
При цьому, на думку банкіра, євро буде перебувати в межах 50-52 гривні і на міжбанку, і на готівковому ринку.
Таким чином, 100 євро в гривнях в Україні до 22 лютого коштуватимуть 5000-5200 гривень, а 1000 євро в гривнях обійдуться в 50000-52000 гривень.
Директор департаменту фінансових ринків та інвестиційної діяльності “Глобус Банку” Тарас Лєсовий повідомив, що в лютому головна увага на валютному ринку може бути прикута до євро. На його динаміку здатні вплинути торговельні суперечки між США та Європейським Союзом.
За його прогнозом, очікувані коливання курсу долара будуть в межах 42,6-43,5 грн, євро – 49-51,5 грн.