Симптоми, які вказують на те, що у вас серйозні проблеми з серцем. Перевірте себе!

Різне

Для вас ми підготували основні 11 симптомів, які можуть свідчити про те, що варто звернутися до кардіолога. Зверніть увагу, можливо, комусь це спасе життя.

Симптом № 1. Втома. 

Якщо навіть після сну ви відчуваєте себе втомленим та позбавленим сил, а втома накопичується з кожним днем. Це може свідчити про серцеву недостатність, адже загальна втома виникає тоді, коли  порушена циркуляція крові.

Симптом № 2. Слабкість.

Люди, які пережили серцевий напад,  розповідають, що напередодні відчували неймовірну слабкість. Навіть важко було підняти телефон. Безсилля, яке нагадує симптоми застуди, також може бути тривожним сигналом.

Симптом № 3. Перепади настрою. 

Проблеми з серцем також можуть спровокувати дивні психологічні стани, це можуть бути відчуття безпричинної тривоги, стрес. Якщо тривога поєднується з іншими переліченими симптоми, це може свідчити про інфаркт.

Симптом № 4. Задишка.

Якщо вам виникає труднощі з диханням навіть після підняття на третій поверх, то варто звернутися до лікаря. Саме порушення роботи серця призводить до поганого постачання крові до легень, що своєю чергою супроводжується задишкою.

Симптом № 5. Запаморочення. 

Часті запаморочення також  можуть свідчити про порушення циркуляції крові, адже за таких обставин порушується функціонування мозку.

Симптом № 6. Холодний піт. 

Якщо вас несподівано кидає в холодний піт, ніби то ви вийшли зі спортзалу, але насправді перебуваєте у спокійному стані, то обов’язково зверніться до лікаря.

Симптом № 7. Прискорений пульс. 

Різкі скакання пульсу, які виникають регулярно, також свідчать про проблеми з серцем, особливо якщо вони супроводжуються задишкою, запамороченням, слабкістю.

Симптом № 8. Біль в грудях

Такий біль турбує людей раптово і так само зникає. Багато хто ігнорує такий тривожний знак, але це неприпустима помилка, адже цей симптоми найчастіше вказує на наближення серцевого нападу.

Симптом № 9. Набряклість. 

Набряки ніг, а також збільшення ваги не завжди є наслідком сидячого способу життя (хоча і його, безумовно, теж). Однак серце також може подавати сигнали тривоги подібним способом.

Симптом № 10. Розлад шлунка. 

Ще одним цікавим симптомом можуть свідчити біль та здуття живота. Цей симптом настільки поширений, як і болі в серці.

Симптом № 11. Кашель. 

В легенях накопичується рідина, внаслідок порушення кровопостачання. Мокрота призводить до кашлю, який вказує на серцеву недостатність.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Оцените статью
Добавить комментарий