Шольц розповів про дзвінки Путіну та заявив, що Німеччина дає більше військової допомоги Україні, ніж Британія

Новини

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц пояснив, чому продовжує дзвонити до президента країни-агресора РФ Володимира Путіна. За його словами, телефонні розмови відбуваються з метою нагадати главі Кремля, що розв’язана війна РФ проти України не матиме успіху.

Шольц наголосив, що у розмові з Путіним каже йому, що стратегія нападу на Україну не спрацює. Про це повідомляє видання Zeit.

За словами глави німецького уряду, Росія не має перемогти у війні з Україною. Тому, вважає Шольц, Путіну важливо постійно нагадувати, що ні Україна, ні її міжнародні партнери не приймуть примусового миру на умовах Москви.

Крім того, виступаючи на пресконференції разом із лідерами Литви, Латвії та Естонії, канцлер Німеччини заявив, що його країна робить більше для підтримки України, ніж майже всі держави світу. Шольц наголосив, що Берлін надсилає свої сучасні системи гаубиць та вчить українців використовувати їх.

“Німеччина є одним з головних військових партнерів України, і, ймовірно, тільки Сполучені Штати надають більшу підтримку, ніж ми”, – сказав Шольц.

Нагадаємо, у Греції розкритикували позицію Німеччини, яка не хоче передати Україні безпосередньо важке озброєння. У Берліні пішли на те, щоб це зробили інші країни, і пообіцяли їм натомість нову німецьку бронетехніку, однак і тут вони затягують процес.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий