Щoйно! Данілов жoрctко відрeагував на ідею німeччини рoзмістити в Україні «біженців Лукашенка»

Новини

«З якого переляку?»: У РНБО жорстко відповіли на пропозицію з Німеччини щодо білоруських мігрантів. Секретар РНБО Олексій Данілов жорстко відреагував на ідею експерта із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у Бундестазі Нільса Шміда тимчасово розмістити в Україні мігрантів, які створюють проблеми на зовнішніх кордонах ЄС.

Як повідомляє «Європейська правда», свою реакцію Данілов озвучив після засідання РНБО у середу

«Прокоментувати дуже просто. У нас на засіданні РНБО ми розглядали цю відповідну заяву пана Шміда. У нас є пропозиція соціал-демократам Німеччини взяти собі додому, скажімо так, по два, по три, по п’ять (мігрантів — Ред.).

Якщо мало місця в Бундестазі, у них там є кабінети, хай вони беруть до себе, і вони там знаходяться. З якого переляку ми маємо їх брати до себе, якщо німці про них мають піклуватися?», — сказав Данілов.

Він наголосив, що така пропозиція прозвучала і він не жартує.

«Дуже дивно, коли німці починають нам розповідати, що нам з цього приводу робити», — сказав Данілов.

Нагадаємо, представник Соціал-демократичної партії Німеччини Нільc Шмід запропонував, щоб тисячі мігрантів на кордоні між Білоруссю та Польщею отримали контрольований шлях до країни, а потім їх необхідно доставити в третю країну за межами ЄС, де вони мають пройти через процедури отримання притулку. До прикладу, в Україну.

Зазначимо, що соціал-демократи в німецькому Бундестазі є найбільшою фракцією, а їхній лідер Олаф Шольц має очолити новий уряд замість Ангели Меркель.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий

Право на слово We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications