Щоб в родині все було добре: найсильніші молитви на Різдво

Духовна скарбничка

Різдво Христове – практично найважливіше свято в житті кожної віруючої людини. За григоріанським календарем його відзначають 7 січня, а за юліанським – вже відзначили 25 грудня.

Повідомляє hyser.ua

Свято світле, добре, чисте. Напередодні Різдва, 6 січня, в Різдвяний святвечір, прийнято збиратися всією сім’єю за святковим столом, на якому повинні бути присутні 12 пісних страв на чолі з кутею. Після ситної вечері віруючі йдуть до церкви на всеношну Різдвяну службу в храм. І з першою зіркою на світанку приходить свято – народився Ісус Христос, Спаситель людства, Син Божий.

Діти особливо люблять це свято через традиції колядувати. Це пов’язано з тим, що діти розносять благу звістку по домівках, сповіщаючи про народження Христа. За пісні і вірші дітям прийнято давати солодощі та фрукти – цукерки, печиво, мандаринки. Багато хто дають гроші, але ця традиція вже не про християнство.

Важливо в цей світлий день читати молитви. А особливо молитви повинні звучати в тих будинках, де люди не відвідували церкву на Різдво. Потрібно молитися Діві Марії, яка привела в цей світ Спасителя. Є безліч молитов Богородиці, і кожна з них має місце звучати в Різдво.

У народі кажуть, що в цей день потрібно читати спеціальні молитви тим дівчатам, які мріють про заміжжя, а також благословляти дітей.

Молитва на Різдво Христове дівчатам про заміжжя

З великою радістю звертаюся до тебе, Матір Божа.

Ти наповнила любов’ю плід утроби твого.

Я, раба Божа (своє ім’я) молю Тебе зараз про допомогу.

Прошу, даруй мені любов взаємну і щиру.

Пошли мені чоловіка, люблячого і турботливого,

щоб я могла ростити дітей в щастя і радості.

Нехай святиться ім’я твоє. Амінь.

Різдвяна молитва Ангелу-Хранителю для дітей

“Ангел Божий, хранитель мій Святий, на дотримання мені від Бога даний. Старанно молю Тебе, Ти мене в цей день просвіти, і від усілякого зла збережи, до благого діяння настанови, і на шлях порятунку направ. Амінь”.

Оцените статью
Добавить комментарий