Ще два американці загuнyлu в боях за Україну: бабуся одного з них була українкою. Фото

Новини

У боях за Україну на Донбасі загинуло двоє громадян США – Браян Янг та Люк Лучишин із позивним “Скайвокер”. Бабуся останнього була родом з України. Передає obozrevatel,

За словами друга загиблого, Лучишин зголосився добровольцем, не маючи військового досвіду, що викликало занепокоєння у деяких друзів. Прибувши в Україну у квітні, загиблий часто розповідав про те, що їм не вистачає запасів і що їх обстрілює важка артилерія, однак обіцяв другові, що з ним усе буде гаразд.

Також видання зазначило, що сім’я іншого загиблого американського добровольця не відповіла на повідомлення та дзвінки журналістів.

Разом із громадянами США у бою на Донеччині загинули також Еміле-Антуане Руа-Сіруа з Канади й Едвард Селандер Патріньяні із Швеції, розповів виданню Politico командир Іноземного легіону Руслан Мірошниченко. За його словами, групі бійців було поставлено завдання зайняти вогневі позиції та очистити яр, де російські війська працювали над переправою через річку.

“Вони успішно впоралися, але наприкінці операції потрапили в засідку російських танків. Перший снаряд поранив Люка. Троє хлопців, Едуард, Еміль і Браян, відразу ж спробували допомогти Люку, надати першу допомогу й евакуювати його з цього місця. Потім другий снаряд убив їх усіх”, – розповів командир.

Оцените статью
Добавить комментарий