Сазонов назвав “надійне місце” для ухилянтів, де їх “ніякий ТЦК не знайде”

Новини

Кирило Сазонов з іронією прокоментував втечу українців за кордон у спробі врятуватися від мобілізації.

Тих, хто не готовий віддати свій “борг Батьківщині” та йти воювати, Кирило Сазонов запрошує до такого місця, куди представники ТЦК не доїжджають, а саме – на передову лінію фронту. Боєць ЗСУ зараз перебуває на Куп’янському напрямку, куди й запрошує ухилістів, а ще обіцяє, якщо знадобиться, то він із побратимами всіх прикриє.

Таку пропозицію Кирило Сазонов озвучив у своїй новій публікації у Telegram.

Свою посаду доброволець ЗСУ почав досить несподівано: “Я дивлюся на те, як справжні чоловіки спритно і віртуозно тікають від повісток; ле ви, що рикають, сперечаються з представниками ТЦК; як сильні леоnарди не дають себе забрати і як спритні мавnочки дерyться на дерева”.

Відразу після цього прозвучала сама пропозиція, адресована тим, хто боїться йти воювати: “Я більше не можу залишатися байдужим до їхніх переслідувань. Ми з побратимами готові захистити всіх наляканих повістками. Біжіть до нас у “Куп’янський рай”. Ми вас прикриємо. Жодної ТЦК не знайде вас у ЗСУ! Гарантія!”

Хоча сама публікація витримана в іронічному стилі, за її змістом стає зрозумілим, як бійці ЗСУ ставляться до тих, хто тікає від мобілізації.

Також Сазонов розповів, за яким сценарієм розвиватимуться події в РФ після смерті Путіна.

Rate article