Росія почне зазнавати поразки у війні і запропонує Україні “мир”: астролог вказав на небезпеку

Новини

Росія у серпні 2022 року почне зазнавати поразки у війні проти України – ситуація на фронті зміниться на користь ЗСУ. Бог війни Марс перестане благоволити агресорові.

Про це заявив астролог Дмитро Уранус. За його словами, наприкінці липня та на початку серпня Марс вступить у поєднання з Місячним Вузлом та Ураном у Тельці.

“Це дуже рідкісний та історичний аспект, який буває 1 раз на 167 років! Останній раз такий аспект був у травні 1855 року, коли союзні війська висадили десант у Керчі і почали наступ на Севастополь. Після такого аспекту протягом кількох місяців прискорилася військова поразка Росії у кримській війні, і у вересні 1855 року відбулося падіння Севастополя”, – зазначив астролог.

Уранус підкреслив, що з серпня 2022 року певною мірою подібні події знову повторяться в історії Росії. Країна-агресор восени, швидше за все, запросить переговори та запропонує Україні якісь мирні угоди. Але це загрожує тим, що через 9-10 років розпочнеться нова війна з Росією, ще страшніша й руйнівна.

Водночас, він додав, що з серпня по листопад Україна може звільнити Донбас. У районі листопада-грудня ЗСУ можуть звільнити південь, Херсонську область та розпочати процес підготовки до звільнення Криму у зиму 2022-2023 років.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий