Росія під час ракетних ударів в Україні “обминає” китайські об’єкти: ЗМІ вказали на “нюанс”

Новини

Росія під час ракетних ударів по території України намагається не зачепити китайські інфраструктурні об’єкти. Це відбувається через непублічні домовленості РФ і Китаю.

Китай зі свого боку пообіцяв публічно не приймати жодної сторони у поточній війні. Про це йдеться у матеріалі видання “Наші гроші”.

За інформацією ЗМІ, на початку вторгнення Пекіну вдалося домовитися з Москвою про те, щоб продовжувати самостійно керувати своїми інтересами в Україні незалежно від результату війни.

Повідомляється, що Китай нібито вважає, що внаслідок війни Україна стане підконтрольною Росії, тому негласно країна-агресор пообіцяла не бомбардувати китайські інфраструктурні об’єкти на території України.

“Угода з росіянами, укладена за посередництвом юристки Оксани Карел, представниці ініціативи “Пояс і шлях” (Belt and Road Initiative, BRI), гарантує, що китайська інфраструктура не буде знищена під час бойових дій і вже заплановані інвестиції будуть збережені”, – повідомляють ЗМІ.

У свою чергу влада Китаю пообіцяла публічно не приймати жодної сторони у війні. Більше того, у ЗМІ та внутрішніх документах державних та приватних компаній Китаю влада нібито заборонила слова “війна” та “вторгнення”, що стосуються України. Єдиний термін, який можна використати, це “напруженість”.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий